Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Günlük 1,5 TL" ye kadar varan fiyatları ve vade farksız 10 taksite kadar taksit imkanı ile tamamlayıcı sa ğlık sigortası poliçenizi hemen yaptırabilirsiniz.

Hemen Teklif Al

Özel hastanelerde fark ücreti ödemek istemeyen bireylerin günlük 1,5 TL" ye kadar bir ücret ile sahip olduğu sağlık sigortası ürünlerinden biridir. Sağlık sigortası ürünü olarak bilinen tamamlayıcı sağlık sigortası kapsam ve şartları itibari ile farklılık göstermektedir.

Bir birey Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesine sahip olarak, anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden ve prosedürlere takılmadan sadecece kimlik numarası ile tedavi olabilir. Tamamlayıcı Sağlık sigorta poliçeleri yıllık olarak düzenlenmektedir. Bir birey sadece kendisini tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamına aldırabileceği gibi ailesini de tek bir poliçede teminat kapsamı içerisine aldırabilir ve poliçesine dahil ettirebilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında diğer özel sağlık sigortası ürünlerinden farklı olarak SGK şartı aranmaktadır. Özel hastanelerde fark ücreti ödememek adına tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran kişi ya da kişiler SGK lı çalışan / emekli olabilir. Ek olarak tamamlayıcı sağlık sigortası 18 yaşından küçük bireylere de yapılabilmektedir. Bu durumda anne ya da baba olarak ebeveynlerden herhangi birinden sigorta ettiren olmaları ve SGK şartını taşıması istenmektedir.

Sigorta kapsamında yer alan bireyler poliçelerinde teminatları kendileri seçebilirler. Örneğin; sadece yatarak tedavi paketi alabilecekleri gibi, hem ayakta hem de yatarak tedavi paketini de seçerek poliçelerini yaptırabilirler. Üstelik vade farksız taksit imkanı ile anında Timurlar Çatalca Sigorta iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak; 7/24 tüm Türkiye geneline hizmet kapsamında, vade farksız 10 taksite kadar tamamlayıcı sağlık sigortası poliçelerini satın alabilirler.

Sigortalı birey satın aldığı poliçesi ile tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları arasında ayakta tedavi paketi kapsamında aynı gün tedavi hizmeti alabilmektedir. Sağlık poliçesi ürünü olan tamamlayıcı sağlık sigortasının ücreti sigortalıdan edinilen bilgi ve seçilen teminatlar doğrultusunda detaylı teklif çalışması yapılarak hesaplanmaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında sorularınız ve detaylı bilgi için Timurlar Çatalca Sigorta iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi görmek isteyen bireylerin yaptırdığı bir sağlık sigortası ürünüdür.
<p>Fark ücreti ödemeden anlaşmalı özel hastanelerde tedavi görmek adına tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi satın alan bireyin ödeyeceği tamamlayıcı sağlık sigortası ücreti seçilen teminat ve kişiden edinilecek bilgiler do ğrultusunda hesaplanmaktadır.</p><p>Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Taksit Yapılır mı? Satın alınan tamamlayıcı sağlık sigortası için poliçe aşamasında sigortalının isteği doğrultusunda vade farksız taksit imkanı sunulmaktadır. </p>
SGK kapsamına dahil olan bireyler tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir. Ek olarak 18 yaşından küçük aile bireyleri dahil olmak üzere, tüm aile bireylerini de tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamına dahil ettirebilirler.
Tamamlayıcı sağlık sigortasında sigortalı bireyin tercihine göre sadece yatarak ya da hem ayakta hem yatarak tedavi teminatları yer almaktadır. Ek olarak doğum teminatı da tercihe göre ve belirli şartlar doğrultusunda ve belirli limitler ile dahil edilebilmektedir.Belli ana teminatları arasında doktor muayene, test, tetkik, tahlil ve check - up ameliyat gibi teminatlar yer almaktadır.