Konut Sigortası

Anında en uygun konut sigortası poliçesini vade farksız 10 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.

Hemen Teklif Al

Zorunlu olmayan konut sigortası, kişinin kendi isteği doğrultusunda yaptırdığı bir sigorta ürünüdür. Ana teminatların yanı sıra tercihe göre seçimli teminatlarda konut sigortası teminatları arasında yer almaktadır.

Evinizi ve eşyalarınızı konut sigortası ile teminat altına alabilir, olası risklere karşı koruyabilirsiniz. Eşya sigortası ya da ev eşya sigortası olarak da bilinen konut sigortası poliçesi özellikle konut kredisi çeken bireyler tarafından zorunlu olarak yaptırılmaktadır. Konut kredisi çeken bir birey konut sigortası poliçesi yaptırması durumunda ilgili konut kredisi çekilen banka konut poliçesinde Daini - mürtein olarak eklenmelidir.

Konut sigortası ile yangın, deprem, sel ve su baskını, cam kırılması, elektronik cihaz gibi teminatlar sunulmaktadır. Birçok sigorta şirketinde konut sigortası teminatları içerisinde konut sigortası avantajları sunulmaktadır. Kombi bakımı, klima bakımı ve halı yıkama gibi ekstra avantajlar poliçe süresi içerisinde kullanılabilmektedir. Konut sigortası teklif çalışması yapılırken, sigortalı adayı bireyin vermiş olduğu bilgiler ve teminat bedelleri dikkat alınmaktadır. Edinilen konut sigortası bilgileri ve konut sigortası teminat limitleri doğrultusunda konut sigortası primi belirlenmektedir.

%20 indirimli konut sigortası poliçenizi satın almak için Timurlar Çatalca Sigorta iletişim kanallarımızdan bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Konut sigortası isteyen her bireyin evini ve eşyasını olası risklere karşı teminat altına alabileceği zorunlu olmayan bir sigorta ürünüdür.
Teminat kapsamı olarak konut sigortası; yangın, deprem, sel ve su baskını, hırsızlık, değerli eşya, elektronik eşya gibi birçok teminatı kapsamaktadır. Konut sigortası hakkında detaylı bilgi almak için Timurlar Çatalca Sigorta iletişim kanallarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.
Teklif çalışması öncesinde tarafınızdan alınacak rizikoya ait bilgiler ve teminat limitleri göz önünde bulundurularak, konut sigortası primi hesaplanmaktadır. %20 indirimli konut sigortası poliçenize vade farksız 10 taksite kadar sahip olmak için, bizlere ulaşabilirsiniz.
Konut sigortasında yer alan konut asistans teminatı; 7/24 danışma hattı, ****Cam kırılması, Dahili tesisat hasarları sonucu meydana gelen zararlar, Hukuki danışma, Acil bilgi hattı, Çilingir hizmeti gibi teminatlar yer almaktadır.