Ferdi Kaza Sigortası

Her an Her şey olabilir, hayatınızı riske atmayın. Yıllık 20 TL" den başlayan fiyatlarla ferdi kaza sigortanızı anında Timurlar Çatalca Sigorta" dan satın alın.

Hemen Teklif Al

Günlük yaşamda başımıza nerede ne geleceği maalesef ki belli değil. Bu nedenle günlük yaşamda karşımıza çıkacak olası riskler neticesinde, kendi irademizin dışında gerçekleşme ihtimali bulunan kazalara karşı, oluşan zararı maddi olarak teminat altına alan sigorta ürününe ferdi kaza sigortası denilmektedir.

Riskler her zaman bize yakın iken, ferdi kaza sigortası hem olası bir kazada sigortalıyı hem de kanuni varislerini düşünmektedir. Büyük ve kapsamlı teminatlar sağlayan ferdi kaza sigortası, maliyeti hesaplandığında yıllık tutarı minimum 20 TL" den başlamaktadır. Hem kendi hayatınızı hem de kanuni varis olan sevdiklerinizin hayatını kolaylaştırmak adına ferdi kaza sigortası ücreti minimum tutarda 20 TL" den başlayan fiyatlarla, 10 dakika içerisinde satın almak için Timurlar Çatalca Sigorta iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir, poliçenizi satın alabilirsiniz.

Sigortalı kişinin poliçe kapsamı içerisinde belirtilen tanımlı bir kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık ya da iş görme yeteneğinin kaybı durumlarında zararını maddi olarak toplu bir ödeme ile tazmin eden ferdi kaza sigortası, belirli meslek sınıflarına ve yaş aralığındaki bireylere yapılabilmektedir. Belirli yaş ve meslek kriterine sahip bireyler, ferdi kaza sigortasını yaptırırken kendi istedikleri ferdi kaza sigortası teminatı seçeneklerini de tercih edebilirler. Ferdi kaza sigortası poliçesinde yer alan teminatlar; kaza sonucu ölüm ve kaza sonucu daimi sakatlık belli başlı teminatlardır. Teminat detayları ile ilgili kapsamlı bilgi için Timurlar Çatalca Sigorta iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Poliçe şartlarında yer alan belirli yaş grupları ve belli meslek gruplarına yapılabilir. Ferdi kaza sigortası ücreti yaş ve meslek grupları baz alınarak değişiklik gösterebilmektedir. Peşin poliçe işlemi yapılabileceği gibi, sigortalının tercihi doğrultusunda vade farksız 10 taksite kadar taksitle de yapılabilir.
Ferdi kaza sigortası, günlük hayatta karşımıza çıkacak olası riskler neticesinde, kendi irademizin dışında gerçekleşme ihtimali bulunan kazalara karşı, oluşan zararı maddi olarak teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.
Ferdi kaza sigortası teminatlarını açıklayacak olur isek, ana teminatlar bireyin kendi iradesi dışında gerçekleşen kaza sonucu ölüm - vefat durumu, sürekli - daimi sakatlık teminatlarıdır. Teminat limitleri sigortalı tarafından da seçilebilir.
Tercihen ve isteğe bağlı olarak yaptırılan Ferdi kaza sigortası poliçesi, zorunlu sigorta ürünleri arasında değildir. İsteyen hemen her birey hayatını olası risklere karşı teminat altına alabilir. Kendi zararını toplu maddi olarak karşılayabileceği gibi sevdiklerini de teminat altına aldırabilmektedir.
Ferdi kaza sigortası tek bir kişiye yapılabileceği gibi, grup ferdi kaza sigortası kapsamında belirli sayıdaki bireyler topluluğuna da yapılabilir. Özellikle firmalar kendi çalışanlarına toplu grup ferdi kaza sigortası yaptırmayı tercih etmektedirler. Yapılan grup ferdi kaza poliçesinde, grup ferdi kaza sigorta ücreti indirimli olarak hesaplanabilmektedir.
Ferdi kaza sigortası yaptıran bireyin, kendi iradesi dışında gerçekleşen bir olası kazada ölüm- vefatı durumunda toplu ödeme tazmini sigorta şirketi tarafından yapılan poliçede seçilen seçeneğe bağlı olarak kanuni varislerine ya da alacaklı bir kurum seçildi ise kuruma yapılmaktadır.